• +90 216 589 80 42
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • Pazartesi - Cuma 09:00 18:00

Belgelendirme

Kendi alanlarında uzman yetkin denetçileri ile GF Sistem, etkinlik ve uygunluk için süreç ve sistem geliştirmelerini tanımlayarak müşterilerine değer katmaktadır. Denetim yaklaşımı müşterilerinin sürekli gelişimine katkı sağlayarak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

Belgelendirme hizmetleri kapsamı, müşterilerin bir ya da birden fazla veya entegre hizmet seçebilmelerine ve böylece mevcut değerlerini arttırmalarına ve gereksiz denetim yükünden kurtulmalarına olanak sağlar.

GF Sistem, yönetim sistemleri belgelendirme, gözetim hizmetleri, proje yönetimi ve teknik hizmetler sunan global bir kuruluştur.

Yasal uygunluğu, müşteri memnuniyetini, düşük maliyetli ve etkin bir proje yönetimini sağlamak için tüm sektörlerde ve Türkiye genelinde hizmet kalitesinde sürekli gelişmeye ve katma değer yaratmaya önem verir.

GF Sistem, Sistem belgelendirme denetimlerindeki temel hedefler; denetim kriterleri ile müşteri yönetim sisteminin uygunluğunun belirlenmesi; müşteri kuruluşun yürürlükteki yasal, düzenleyici ve sözleşme gereklerini yerine getirmesini sağlamak için yönetim sistemi yeteneğinin değerlendirilmesi; müşteri kuruluşun, belirlenen hedefleri sürekli karşılamasını sağlamak için yönetim sisteminin etkinliğinin değerlendirilmesi ve uygulanabilir olduğunda, yönetim sisteminin potansiyel gelişim alanlarının belirlenmesinde sağlıklı bir analizi hedef olarak belirlemektedir.
© 2022 GF Sistem Belgelendirme. İçerik Hakları GF Sistem Belgelendirmeye aittir. Tasarım by Webimaj.Net