Image

Tarafsız ve Bağımsız YaklaşımDürüst ve YenilikçiSürekli İyileştirmeKatma Değer Sağlama

GF Sistem belgelendirme olarak, 2012 yılından beri sürdürmekte olduğumuz uygunluk değerlendirme alanındaki faaliyetlerimizi 2015 yılında Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite olarak yürütmekteyiz.

GF Sistem
Tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, yenilikçilik, sürekli iyileştirme, gizliliğe uyma, eşitlik ve yasalara bağlılık ilkelerini benimseyen bir firmadır. Sürekli gelişen ve müşterilerine katma değer sağlama ve çözümler sunma amacıyla belgelendirme alanında hizmet vermektedir.

Hizmet kapsamında Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre, İş Sağlığı Güvenliği ve Bilgi Güvenliği gibi hizmetler bulunmaktadır.

Kendi alanlarında uzman yetkin denetçileri ile GF Sistem, etkinlik ve uygunluk için süreç ve sistem geliştirmelerini tanımlayarak müşterilerine değer katmaktadır. Denetim yaklaşımı müşterilerinin sürekli gelişimine katkı sağlayarak hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

Belgelendirme hizmetleri kapsamı, müşterilerin bir ya da birden fazla veya entegre hizmet seçebilmelerine ve böylece mevcut değerlerini arttırmalarına ve gereksiz denetim yükünden kurtulmalarına olanak sağlar.

GF Sistem, yönetim sistemleri belgelendirme, gözetim hizmetleri, proje yönetimi ve teknik hizmetler sunan global bir kuruluştur.

Gf Sistem Belgelendirme

Cevizli Mahallesi Mahallesi Bağdat Caddesi No:505/7 Maltepe İstanbul 34846 Türkiye
0216 589 80 42
0216 589 80 43
info@gfsistem.com
www.gfsistem.com